single

Гарантійне обслуговування

Гарантійне обслуговування устаткування з виробництва комбікорму та брикетів

Ми надаємо гарантійне обслуговування на весь модельний ряд виробленого устаткування. Термін гарантії складає 12 (дванадцять) місяців.

Гарантійний ремонт здійснюється сервісною службою компанії при виявленні несправностей, що виникли з вини виробника та при дотриманні покупцем умов експлуатації обладнання.

Період дії гарантійних зобов'язань - дата купівлі устаткування, яка зафіксована в гарантійному талоні.

Післягарантійне обслуговування


Ми надаємо нашим клієнтам післягарантійне сервісне обслуговування, чим забезпечуємо тривалу, безперебійну роботу виробленого нами обладнання, а також скорочення часу простою. Комплекс наших послуг включає:
  • консультації;
  • навчання;
  • інспектування;
  • ремонт.

Наші фахівці надають консультаційні послуги в будь-яких питаннях, пов'язаних з функціонуванням та експлуатацією нашої продукції, а також навчання персоналу.

При необхідності проводиться інспектування обладнання для виявлення будь-яких пошкоджень або відхилень у його роботі, що дозволяє уникнути позаштатних ситуацій в процесі експлуатації нашої продукції.

Компанія «Кийко» дорожить своєю репутацією, і тому ставить перед собою мету, досягати максимальних результатів при виконанні потреб споживачів нашої продукції. Відносини між нами та клієнтами не закінчуються після закінчення гарантії, а тривають на новому рівні, з наданням індивідуальних рішень по обслуговуванню та підтримки обладнання.

Наші цілі

 

Ми прагнемо звести до мінімуму час, який може бути витрачено на усунення будь-яких несправностей. Для цього наша Сервісна служба має потужну технічну базу та укомплектована фахівцями найвищого рівня.

Надаючи тривалу гарантію, ми впевнені в надійності виробленого нами обладнання. Що отримуєте ви, як наш клієнт? Ви максимально мінімізуєте ризик вкладень матеріальних засобів. Тривала гарантія - це наш багаторічний досвід роботи в даному напрямку, завдяки якому ми можемо поділитися своєю впевненістю з вами.

Під час гарантійного терміну ми зобов'язуємося усунути неполадки в обладнанні або причини, які викликали його некоректну роботу за власний рахунок. У свою чергу, ми отримуємо можливість внести необхідні зміни в технологію виробництва, оскільки наша кінцева мета - надійне та якісне обладнання.

Будь-який гарантійний випадок заноситься в нашу внутрішню базу даних і всі сили нашої компанії направляються на його повне усунення, аж до повної заміни обладнання.

Таким чином, нам вдається налагодити справжні партнерські відносини з нашими клієнтами: ви знаходите впевненість та знижуєте до мінімуму свої ризики, а ми отримуємо безцінний виробничий досвід.

Послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування ми надаємо як в великих містах, так і в регіонах: в Дніпрі, Києві, Одесі, Харкові та інших містах України.