single

Ремонт обладання

Ремонт обладнання з виробництва комбікорму і брикетів

Компанія «Кийко» виконує гарантійний та післягарантійний ремонт обладнання. За роки нашої діяльності створена потужна технічна база, до роботи залучені висококваліфіковані фахівці, що дозволяє здійснювати ремонтно-відновлювальні роботи на найвищому рівні та в найкоротші терміни.

Сервісна служба компанії працює в тісній співпраці з клієнтами, тому всі рішення щодо усунення несправностей приймаються оперативно, надається необхідна технічна підтримка та надаються всі види консультаційних послуг.

Всі турботи про працездатність вашого обладнання наші фахівці беруть на себе, самостійно здійснюючи підбір, постачання та заміну деталей, які вийшли з ладу.

Своїм основним завданням ми вважаємо забезпечення безперебійної роботи нашого обладнання. Завдяки великому асортименту запасних частин та досвіду наших майстрів, нам вдається максимально скоротити час ремонту.

Компанія «Кийко» здійснює ремонт всього виробленого нами обладнання:
  • ремонт маслопресів;
  • ремонт брикетерів;
  • ремонт екструдерів;
  • ремонт грануляторів.

Види ремонтних робіт


Ми виробляємо наступні види ремонту:
  • Поточний. Залежно від виду обладнання, виконується через 1-3 місяці з зупинкою на нетривалий термін. Виконується частковий демонтаж вузлів та механізмів, змазуються елементи (вали, підшипники), чистка тощо. Перевіряється електрична частина, усуваються різні виявлені недоліки.
  • Середній. Проводиться раз на півроку або рік. Супроводжується неповним розбиранням обладнання, чищенням та промиванням вузлів. Виконується інспекція деталей та механізмів, а всі виявлені дефекти реєструються. Проводиться заміна неробочих комплектуючих на нові (заміна шнеків, кілець, сепараторів, роликів і т.д.) або їх відновлення. Здійснюється регулювання, наприклад, настройка преса шнек фільєри брикетерів, притискних роликів гранулятора.
  • Капітальний. Його метою є відновлення початкових технічних показників обладнання, проведення модифікації, наприклад, нанесення зносостійкого покриття. Всі зношені деталі замінюються на нові або проводиться їх відновлення (наприклад, реставрація матриць грануляторів). Після складання устаткування перевіряється якість монтажу, взаємодія окремих елементів та проводяться випробування на відповідність паспортним показникам.

Скоротити час ремонту вдається завдяки взаємозамінності окремих вузлів та механізмів. На нашому складі створено необхідний запас запасних частин для маслопресів, брикетерів, грануляторів, екструдерів, що дозволяє проводити всі роботи максимально швидко. При необхідності, виготовляються нові деталі.

Замовити ремонт обладнання можна за контактними телефонами, вказаними на сайті. Ремонтні роботи проводяться на нашому підприємстві або з виїздом фахівців до замовника. Ціна визначається на підставі обсягів та виду робіт. Ми надаємо послуги з ремонту не тільки у великих містах (Дніпрі, Києві, Одесі, Харкові), а й в регіонах України.