single

Запуск обладнання

Запуск обладнання для виробництва комбікорму та брикетів

Пусконалагоджувальні роботи - серія заходів, метою яких є введення в експлуатацію змонтованого обладнання. На цьому етапі ліквідуються всі допущені при проектних та монтажних роботах помилки, що дозволяє оптимізувати технологічний процес та мінімізувати ймовірність виникнення позаштатних ситуацій.

Кваліфікований персонал компанії «Кийко» бере на себе обов'язки з налагодження та введення в дію всього модельного ряду обладнання та забезпечення його роботи в паспортному режимі. При необхідності, ми проводимо навчання персоналу замовника та підбір додаткового обладнання, яке необхідно для забезпечення єдиного технологічного процесу.

Ми надаємо наступні послуги:
  • запуск маслопресів;
  • запуск брікетеров;
  • запуск екструдерів;
  • запуск грануляторів.

Що включають в себе пусконалагоджувальні роботи


Пусконалагоджувальні роботи є продовженням монтажних і включають:
  • Регулювання вузлів та механізмів змонтованого обладнання.
  • Виявлення недоліків та невідповідностей проектним показникам, які можуть вплинути на безпеку та ефективність технологічного процесу.
  • Пуск обладнання та введення його в експлуатацію.
  • Виведення устаткування в робочий режим, відповідний паспортним даним.

Пусконалагоджувальні заходи дозволяють виявити помилки, допущені при монтажі та інші недоліки ще до початку введення обладнання в експлуатацію, що зводить до мінімуму ймовірність його поломки в експлуатаційний період.

Проводиться комплексне тестування та регулювання, а також забезпечується спільна робота маслопресів, брикетерів, екструдерів, грануляторів з іншим обладнанням, що може бути передбачено технологічним процесом. Всі випробування здійснюються на холостому ходу, а потім в реальних умовах, що дозволяє вивести обладнання на стабільний робочий режим.

Усі проведені нашими фахівцями пусконалагоджувальні роботи та випробування відповідають вимогам технічних умов підприємства замовника, виробників іншого обладнання та правилам техніки безпеки, пожежної безпеки, проектним умовам. Для їх проведення розроблені спеціальні алгоритми, які дозволяють виконувати всі роботи на високому якісному рівні та в найкоротші терміни.

До виконання даних робіт залучаються тільки фахівці високої кваліфікації, оскільки від їх професійного рівня та досвіду залежить якість нашої роботи в цілому, а отже - і наша репутація. Тому ми приділяємо багато уваги навчанню наших співробітників та їх відповідності необхідному рівню технічної підготовки.

Замовити пуско-наладку обладнання для брикетування, гранулювання можна за контактними телефонами, вказаними на сайті. Ціна визначається на підставі обсягів і виду робіт. Ми надаємо послуги по запуску обладнання не тільки в великих містах (Дніпрі, Києві, Одесі, Харкові), а й в регіонах України.