Екструдери для виробництва комбікормів тваринам

Екструдер зерновий шнековий призначений для виробництва кормів із зернових і бобових культур. Екструдер шнековий використовується для швидкого приготування сухого корму. Екструдерами переробляють зерно пшениці, ячменю, кукурудзи, пшоно, жито, ячмінь та ін. При цьому зерно не потребує попереднього запарювання. Застосування екструдера в сільському господарстві дозволяє виробляти високоефективний комбікорм з поліпшеними показниками.

Види побутових екструдерів для виробництва комбікормів

Екструдер – це спеціальний агрегат, який призначений для подрібнення зернових культур. Залежно від того, яким саме методом відбувається подрібнення, розрізняють:

 • екструдер зерновий для сухої екструзії;
 • агрегат зерновий для екструзії за допомогою пари.

Для того, щоб відповісти на питання щодо потреби у використанні екструдерів, для початку необхідно розібратися в принципах екструзії. У самому екструдері зернова сировина обробляється в продовж кількох стадій:

 1. Спершу сировина очищується від домішок різних металів за допомогою магніту.
 2. Розмішується і стискається під впливом температури, яка постійно зростає.
 3. Обробляється під високим тиском.
 4. Маса з обробленого зерна вибухає для того, щоб корм був більш поживним.

У другому випадку технологія дає можливість підвищити в рази продуктивність верстата і при цьому скоротити ступінь зношуваності самого переробного механізму.

Однак останнім часом більшою популярністю користується екструдер кормовий для сухої екструзії. Згідно з думкою експертів, використання таких приладів більш вигідне. Адже в них впродовж кількох секунд протікає одночасно кілька процесів, а саме:

 • подрібнення зерна;
 • знищення шкідливих мікроорганізмів, грибка, цвілі;
 • термообробка;
 • збільшення обсягу (розпушування);
 • зниження вологості готового продукту.

Так само, в залежності від способу живлення агрегату, розрізняють екструдери на електричному і бензиновому двигуні. Обирати верстат слід, спочатку прорахувавши витрати.

Окрім основної комплектації, агрегати можуть бути оснащені додатковими механізмами, наприклад:

 • шнекове подання сировини;
 • наявність магнітного сепаратора для очищення сировини;
 • додатковий вузловий запас міцності та інше.

Переваги екструдера для виробництва комбікормів

Екструдер дає можливість отримувати якісний і корисний комбікорм без шкідливих мікроорганізмів. Таке обладнання широко використовується по всій Україні. Найголовніше – його застосування навіть корисне для здоров'я тварин, а саме:

 • екструдер дозволяє отримати легкозасвоюваний, але дуже поживний корм;
 • готовий корм не токсичний, не містить грибок, цвіль, інші шкідливі мікроорганізми.

Устаткування виготовлене з легованої сталі 40Х, деталі основних вузлів агрегату проходять загартування і цементацію, що дозволяє збільшити термін експлуатації обладнання.

При виборі агрегату важливо звернути увагу на те, хто є його виробником.
Адже від надійності самого механізму буде залежати підсумковий результат. Компетентні менеджери компанії Кійко завжди готові дати відповіді на Ваші запитання та допомогти Вам купити екструдер найкращої якості. Якщо Вам необхідно купити зерновий екструдер в Україні – тоді Ви не помилилися у виборі постачальника!