Токарні роботи

Токарні роботи - Кийко

Наша компанія надає послуги з токарної обробки різних матеріалів по поверхні обертання. Виготовляємо деталі згідно креслення або зразка на високоточних сучасних верстатах з ЧПУ, з обов'язковим контролем якості продукції. Виконуємо роботи, як на основі заготовок замовника, так і з власного матеріалу.

Більшість виробів з металу або сплавів перш, ніж стати частиною більш складного механізму або окремою деталлю, проходять певні етапи обробки. Не дивлячись на те, що метал – це неймовірно міцний і довговічний матеріал, сучасна промисловість пропонує десятки способів ручної та машинної обробки матеріалу, щоб привести його до відповідності із зразками. Процес обробки металу та різноманітних сплавів для отримання готового виробу складається з різних операцій. Токарні роботи – затребувана послуга з обробки тіл обертання (фланці, гайка, втулка, кільце і багато іншого). Сенс роботи полягає в знятті тонкого шару металу, який носить назву «припуск». В цілому, такі операції пов'язані з наданням виробу або деталі особливої форми. Припуск, який зрізають під час токарних робіт, може мати мінімальні розміри, перетворюючись в стружку. При необхідності оператор зможе виконати чорнову, чистову та інші види операцій точіння. Такі види робіт дозволяють додати поверхні гладкість, усунувши нерівності і шорсткості.


У різних випадках на поверхню виробу наносять різьбу, канавки, обробляють торець і багато іншого. Для цих цілей фахівці вдаються до токарних робіт на професійному обладнанні. Деталь або виріб закріплюється на поверхні, механізм рухається навколо неї за заданою траєкторією. Це може бути кругове обертання або будь-який інший точний рух для виконання необхідної операції. При виконанні подібних процесів особливо цінується професіоналізм і досвід оператора верстата, його здатність виконати необхідні дії за допомогою даної моделі обладнання.


Виконати таку роботу без необхідної кваліфікації – важке завдання, тому при необхідності краще замовити її у фахівця в професійній компанії. Оскільки токарні роботи вимагають особливих навичок, придбання спеціального обладнання, то купівля механізмів і навчання персоналу недоцільне.

Дуже важливий фактор для виконання таких операцій – організація робочого місця фахівця, якому доводиться мати справу з заготівками різних габаритів і форм. При цьому догляд за верстатом точіння, планова заміна запчастин, мастильні роботи і багато іншого вимагають особливих витрат.


Ціна виконання подібної операції у професіоналів компанії «Кійко» прийнятна і гарантує відмінну якість роботи. Дані операції можуть бути фінальною стадією металообробки або його складовою частиною. Якщо такі роботи є проміжною стадією металообробки, помилки і неточності не допустимі. Подальше фрезерування, шліфування, полірування і нанесення покриття не потребуватимуть додаткових витрат, дозволять надати виробу привабливий, закінчений вигляд.

Компанія «Кийко» в Дніпрі пропонує величезний спектр послуг по обробці металу. Досвідчені фахівці гарантують виготовлення продукції найвищої якості. Точність виробництва за зразком, дотримання схем обробки, а також виконання найскладніших замовлень – частина діяльності операторів з токарних робіт.