Свердлильні роботи

Свердлильні роботи - Кийко

Виконуємо всі види свердлильних робіт, в тому числі і складних конічних, овальних, багатокутних і циліндричних отворів. Якщо ваше підприємство не має для цих цілей спеціального обладнання, ми з легкістю вирішимо всі ваші задачі, пов'язані з будь-якими видами свердління різних матеріалів.

Свердлильні роботи – це комплекс операцій, для виконання яких потрібне спеціалізоване обладнання та досвідчений персонал. Не всі компанії, особливо невеликі і середні, мають в своєму розпорядженні такі ресурси. Однак, більшість з них має потребу в проведенні подібних робіт. У цьому випадку вони намагаються відшукати спеціалізовану компанію або приватну особу, що візьметься виконати необхідні операції за доступною ціною.

Професійне обладнання дозволяє отримати різноманітні отвори, круглі, овальні, циліндричні, багатокутні, з різьбленням, багатогранні і багато інших за наявними ескізами та різним цільовим призначенням. Окрім свердлильних робіт, кожному клієнту пропонується комплекс робіт з різання металу, його фрезерування, розточування, зенкірування та ін.


Свердлильні роботи проводяться на вертикальних або горизонтальних спеціалізованих верстатах. Таке обладнання дозволяє виконати комплекс робіт за межами прямого призначення: виконання фасок, підрізання торців, розточування канавок, нарізування різьблення і багато інших операцій на металі і сплавах великої товщини.

Для того, щоб фрезерування або роботи з свердління були виконані у відповідності до технології, слід мати не лише спеціалізовану техніку, а й оснащене місце для проведення операцій. Комплекс робіт передбачає дотримання послідовних кроків, врахування особливостей первинної сировини і багато іншого.

Заготівка будь-якого розміру має бути надійно закріплена таким чином, щоб свердло мало можливість вільного ходу, а фахівець перебував у безпеці під час роботи. При недотриманні технології, свердло і ріжучі елементи можуть пошкодити заготівку, зруйнувати цілісність структури матеріалу. Фахівець також відстежує функціональність механізмів та стан свердла (при його зносі, необхідно замовити нове – гостре і надійне).


Свердління часто передбачає використання охолоджувальної рідини, яка подається на обертаючі елементи. Це забезпечує своєчасне охолодження і не допускає перегріву і поломки обертових частин. Ці та багато інших моментів свідчать про необхідність доручати здійснення подібних операцій лише спеціалізованій компанії. Професійні працівники та дотримання технології гарантують якість і швидкість виконання замовлення.

Придбання обладнання і самостійне його застосування не гарантують високу якість виконаних операцій. Робота зі свердлом серед інших методів механічної обробки вимагає наявності великого досвіду. Лише професіоналізм і досвід майстра гарантують якість і високу швидкість робіт. У Дніпрі для кожного клієнта компанія «Кійко» пропонує широкий спектр послуг з механічної обробки металу і виготовлення різноманітних виробів. Ціна на послуги з виготовлення виробів у компанії «Кійко» складається з витрат на обробку сировини, швидкості виконання супутніх операцій, енерговитрат і деяких інших факторів.