Сервісний центр

На весь модельний ряд виробленого обладнання компанією «Кийко» встановлюється гарантія терміном в 12 (дванадцять) місяців. Гарантія передбачає здійснення ремонту обладнання сервісної службою компанії «Кийко» при наявності несправностей, які виникли з вини виробника, а також за умови дотримання цільового призначення обладнання.
Детальніше
На будь-якому сучасному виробництві, оснащеному виробничим обладнанням необхідно регулярне технічне обслуговування цього обладнання. В процесі експлуатації обладнання частина деталей неминуче зношується, ламається. Підприємство «Кийко» виготовляє всі комплектуючі деталі для нашого обладнання (швидкозношувані деталі)
Детальніше
Наша компанія здійснює гарантійний, післягарантійний ремонт обладнання нашого виробництва. У сервісному центрі кваліфіковані співробітники нададуть ремонтно-відновлювальні та консультаційні послуги будь-якого рівня складності. Фахівці підприємства допоможуть в підборі, поставці і заміні запасних частин.

Детальніше
Кваліфіковані фахівці нашої компанії «Кийко» здійснюють наладку і запуск виробленого обладнання - маслопреси, брікетери, гранулятори, екструдери - з виведенням його на необхідний режимний рівень роботи. Можливий виїзд фахівця на Вашу виробничу базу.


Детальніше