Плазмова різка металу

Плазмова різка металу - Кийко

Плазмова різка є одним з найефективніших методів термічного розкрою металу. Основою процесу плазмового різання є локальне розплавлення металу і видування його потоком плазмоутворюючого газу. За якістю даний вид різання незначно поступається лише лазерному методу, проте має значні матеріальні переваги і можливість обробки металу великої товщини. Ми пропонуємо плазмову різку металу на столі з ЧПУ за ескізами замовника.

Металообробка – це частина виробничих процесів у багатьох сферах виробництва. Незалежно від масштабів виробничої діяльності багато процесів різання, обробки, обточування відбуваються з використанням спеціалізованих механізмів і техніки. Робота фахівця полягає в контролі за роботою професійних пристроїв, а точність в підборі обладнання гарантує високу продуктивність і якість виконаних робіт. Навіть невеликі приватні виробництва час від часу змушені шукати можливість професійної обробки матеріалів. Дотримання технологічних процесів гарантує естетичний зовнішній вигляд виробу, його міцність і відповідність прийнятим нормам і стандартам.


Плазмова різка застосовується при роботі з такими матеріалами, як сталь, сплави алюмінію, сплави міді та ін. Оскільки більшість виробів з наведених матеріалів частіш за все мають товщину менше трьох сантиметрів, то саме зазначений спосіб різання є найбільш прийнятним для замовників і виконавців.

Обладнання, що дозволяє виробляти подібні види робіт, називається плазморіз. Його стабільну роботу визначають кілька елементів: плазмотрон, блок живлення, компресор, набір кабелів. Спеціалізований пристрій подає струмінь іонізованого повітря, який утворює плазму. Висока температура і фізичні властивості речовини дозволяють зробити рівний якісний зріз. Подібне сучасне обладнання гарантує точність виконання роботи, її швидкість і безпеку. А саме ці цінні параметри визначають надійність апаратів і їх популярність серед покупців.


Якщо підсумувати переваги використання плазмового різання, то в числі перших необхідно вказати швидкість виконання операцій. Ще одна перевага – відмінно виконаний зріз, при якому торець виробу і всі його поверхні готові до подальшої обробки. Подібна металообробка не коробить сировину, не викликає її деформації, а, значить, немає необхідності залучати додаткову техніку і обладнання для усунення дефектів. Прилади дають можливість робити не лише рівний зріз на деталі, але й виготовляти вироби складних форм. Безпека використання плазморіза і екологічність його застосування роблять таку техніку затребуваною на сучасному ринку професійного обладнання. Для фахівців в області металообробки доступні абсолютно різні пристрої, що дозволяє вибрати найбільш підходящу модель у відповідності до обсягів і темпів виробництва. Надання послуг з виконання подібних операцій – пропозиція якісних робіт по металу. Ціна готового виробу прийнятна для численних покупців у Дніпрі.


В умовах функціонування великих промислових підприємств таке обладнання має високі потужності, здатне виробляти металообробку великих обсягів сировини. Сучасні розробники пропонують низку компактних і доступних моделей для використання практично в будь-яких умовах і для виконання робіт невеликих масштабів. Окрім роздрібних магазинів, подібні прилади і послуги в сфері металообробки можна замовити в точках онлайн-продажу.