Експерти рекомендують

Що таке гранульовані корми та навіщо вони потрібні

Останнім часом часто можна почути – «гранульований корм». При цьому це актуально практично для всіх видів живності, починаючи від риб, птахів, домашніх тварин і закінчуючи худобою. Всім, у кого в будинку є представники фауни, тим більше, хто тримає велике господарство, цікаво що таке гранульовані корми. Відповідь на це питання досить проста. Гранульований корм – це … Читати далі… “Що таке гранульовані корми та навіщо вони потрібні”

Як зберігати деревні гранули максимально довго

Гранули або пелети – це біопаливо, натуральний та екологічний продукт. В якості сировини, для їх виготовлення, виступають відходи, що залишаються після перероблювання деревини – тирса, стружки. Виробничий процес складається з пресування сировини під високим тиском і, відповідно, при високій температурі. В процесі обробки, з матеріалу виділяється речовина лігнін, що достатньо добре зв’язує. Завдяки цьому гранули … Читати далі… “Як зберігати деревні гранули максимально довго”

Амінокислоти у складі комбікормів

Комбікорм — основний продукт, використовуваний для годування тварин і птиці у промисловій галузі. Якість корму безпосередньо визначає якість кінцевого продукту: поживну цінність м’яса, його смакові якості. Від того, наскільки збалансований склад комбікорму, залежить також його витрата: чим більше поживних речовин буде в одній кормовій одиниці, тим менше буде витрата корму і витрачання на його виробництво. … Читати далі… “Амінокислоти у складі комбікормів”

Виробництво комбікорму як бізнес

Підприємства тваринництва завжди потребують якісних кормів, що забезпечують інтенсивне зростання, підвищений відсоток жирових відкладень і здоров’я тварин. Бажаючи отримати прибуток, багато підприємств суміжних областей в сільськогосподарській галузі можуть при відносно невеликих додаткових вкладеннях організувати успішний бізнес по виробництву комбінованих кормів. Маючи для цього початкову базу – виробничі приміщення, органічну сировину, закупивши необхідне устаткування, можна організувати … Читати далі… “Виробництво комбікорму як бізнес”

Перші ознаки псування комбікорму, і що з цим робити?

Для того, щоб тварини швидко росли, правильно розвивалися і були здоровими, їх потрібно годувати якісним комбікормом. Фермер повинен створити умови зберігання залежно від розміру господарства. Якщо воно велике, то і приміщення під склад має бути велике, з потужною вентиляцією, чисте і не заражене комахами або гризунами. Виявивши перші ознаки псування комбікорму, відразу виключите його з … Читати далі… “Перші ознаки псування комбікорму, і що з цим робити?”