Експерти рекомендують

Амінокислоти у складі комбікормів

Комбікорм — основний продукт, використовуваний для годування тварин і птиці у промисловій галузі. Якість корму безпосередньо визначає якість кінцевого продукту: поживну цінність м’яса, його смакові якості. Від того, наскільки збалансований склад комбікорму, залежить також його витрата: чим більше поживних речовин буде в одній кормовій одиниці, тим менше буде витрата корму і витрачання на його виробництво. … Читати далі… “Амінокислоти у складі комбікормів”

Виробництво комбікорму як бізнес

Підприємства тваринництва завжди потребують якісних кормів, що забезпечують інтенсивне зростання, підвищений відсоток жирових відкладень і здоров’я тварин. Бажаючи отримати прибуток, багато підприємств суміжних областей в сільськогосподарській галузі можуть при відносно невеликих додаткових вкладеннях організувати успішний бізнес по виробництву комбінованих кормів. Маючи для цього початкову базу – виробничі приміщення, органічну сировину, закупивши необхідне устаткування, можна організувати … Читати далі… “Виробництво комбікорму як бізнес”

Перші ознаки псування комбікорму, і що з цим робити?

Для того, щоб тварини швидко росли, правильно розвивалися і були здоровими, їх потрібно годувати якісним комбікормом. Фермер повинен створити умови зберігання залежно від розміру господарства. Якщо воно велике, то і приміщення під склад має бути велике, з потужною вентиляцією, чисте і не заражене комахами або гризунами. Виявивши перші ознаки псування комбікорму, відразу виключите його з … Читати далі… “Перші ознаки псування комбікорму, і що з цим робити?”

Вибираємо устаткування для виробництва комбікорму

Щоб відгодівля сільськогосподарських тварин була рентабельною і не пустила фермера “по світу”, необхідно серйозно підійти до питання живлення тварин. Купівля готової продукції недоцільна, оскільки коштує комбікорм дорого. Причому, чим краще і натуральніше склад, тим він дорожчий. Існує два види устаткування для виробництва корму: гранулятори; екструдери. Яке вибираємо устаткування для виробництва комбікорму? Давайте розбиратися. Що краще … Читати далі… “Вибираємо устаткування для виробництва комбікорму”

Чому вигідно робити комбікорм самостійно?

На сьогодні відгодівля сільськогосподарських тварин – завдання непросте і недешеве. У невеликих господарствах фермери використовують в їжу птахам, кроликам, вівцям, козам, свиням і великій рогатій худобі все, що росте в городі, залишається після переробки олійних культур. Багато хто спеціально вирощує пшеницю, кукурудзу, заготовлює сіно, купує різні добавки. Усе це вручну змізерніють, перемішують і дають тваринам. … Читати далі… “Чому вигідно робити комбікорм самостійно?”