•  
 •  

Обладнання для виробництва комбiкормiв

 • Маслопреси

  Підприємство "Кийко" виготовляє маслопресса, які ідеально підходять для віджиму олії з олійних культур, а саме: з насіння льону ...
  Детальнiше
 • Гранулятори

  Наше підприємство виготовляє сучасні та надійні гранулятори, які використовуються для грануляції різних зернових культур в приготуванні кормів ...
  Детальнiше
 • Екструдери

  Підприємство Кийко виготовляє шнековий екструдер, який призначений для виробництва кормів із зернових і бобових культур. Екструдер шнековий використовується ...
  Детальнiше

Новинка! Брiкетер BR-500


  Брікетер BR-500 - брикетувальний шнековий прес, використовується для виготовлення паливних брикетів з різних відходів біомаси сільськогосподарської продукції (курячий, перепелячий послід), в тому числі відходів олійних культур - лушпиння соняшнику, лушпиння, сіна, соломи, лігніну, а також з відходів деревини, твердих побутових відходів, крихта бурого вугілля, торфу.

  Для таких матеріалів, як вугільний пил, торф і лігнін необхідну кількість вологи має становити від 35 до 55%. На виході брикет має достатню щільність. Брикети можуть мати як циліндричну форму (перетином 30-40мм, довжиною 50-200мм), так і будь-яку іншу геометричну форму за запитом замовника.
  Після виходу брикети необхідно досушити.
  Виготовлені брикети можуть застосовуватися в котлах різних модифікацій.
  Детальнiше

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ КОМБІКОРМІВ

Великим і дрібним фермерським господарствам, які займаються розведенням домашніх тварин, вигідно самостійно виготовляти комбіновані корми. З цією метою пропонується придбати спеціальне обладнання для виробництва комбікорму. Існує ціла лінійка механізмів, призначених для переробки первинної сировини.

РІЗНОВИДИ І ОСОБЛИВОСТІ ОБЛАДНАННЯ

Кожен агрегат виконує певні функції, продиктовані необхідністю використовувати конкретний тип обробки сировини. Наприклад, для пташиних господарств потрібен гранульований комбікорм, у свинарстві та розведенні великої рогатої худоби потрібен екструдований комбікорм. Відповідно до форми випуску кінцевого продукту виділяють обладнання:

 • для виробництва екструдованого корму;
 • для виготовлення гранульованого корму.

За засобами і якістю обробки обладнання для комбікорму поділяється на такі види:

 • подрібнювач;
 • прес-гранулятор;
 • екструдер;
 • багатофункціональні обробні верстати.

Подрібнювач у відповідності до назви дробить зерно з метою підвищити його засвоюваність. У великих господарствах зручно використовувати комбікорм в гранулах. У зв’язку з тим, що вміст рідини в ньому знижено до 9-12% (в порівнянні з 25% у звичайних кормах), він має тривалий термін зберігання. Вартість обладнання для гранулювання кормів значно вище, однак кінцевий продукт має також більш високі якісні характеристики в порівнянні з дешевими сортами комбікормів.

Екструдери використовують для поверхневої обробки сировини безпосередньо перед годуванням. Під високим тиском, під впливом високих температур сировину (ячмінь, пшениця, ін.) очищують від шкідливих мікроорганізмів, цвілі, грибків, підвищують її засвоюваність.

Найбільш практичний в списку обладнання для виробництва комбікорму – багатофункціональний верстат. Він відрізняється високою продуктивністю, дозволяє підготувати свіжий продукт як в розсипчастій, так і в гранульованій формі, призначений для обробки сої та зерна, перемолу соломи і трави. Багатофункціональне обладнання для комбікорму підходить для великих агрофірм і фермерських міні-господарств.

Переваги використання фермерами лінії виробництва комбінованих кормів:

 • підвищення рентабельності господарської діяльності;
 • зниження витрат на утилізацію відходів;
 • забезпечення тварин якісним харчуванням.

Підприємство Кійко – це місце, де можна недорого купити обладнання для виробництва комбікорму. Вибрати відповідну модель, дізнатися, скільки вона коштує, можна в каталозі на сайті kijko.com.ua. Є можливість замовити товар оптом за низькою ціною. Досвідчені консультанти допоможуть визначитися з вибором, подбають про оперативну доставку до будь-якого міста України (Дніпра, Вінниці, Харкова, Чернігова, Києва, Запоріжжя, Одеси, Миколаєва і Кривого Рогу).